Ürünler

Vinil Kaplı Asma Tavan

Kolay temizlenebilen ve bakımı kolay bir asma tavan plakası olup, pek çok mekan için büyük bir gerekliliktir. Vinil kaplı asma tavan panelleri, mekanlarda istenen özelliklere göre üç farklı yüzey alternatifi ile sunulmaktadır.Vinil kaplı asma tavan panelleri, hastane, laboratuvar, mutfak gibi hijyenin ön planda olduğu mekanlar için ideal bir çözümdür.

Ses yutma özelliği sağlayan alıçı plakalar üzerindeki boşluk oranları ile serbest ve yönsüz montaj imkanı da sağlamaktadır. Arka yüzey tozumaya karşı beyaz camtülü ile kaplanmıştır akustik karolar, maximum ses yutma özelliği akustik denge istenen mahaller için oldukça ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Ayrıca demontable ve alçı plaka bölme duvarlarda da kullanılan bilen tam plakalar aynı özellik ve estedik yapı sektöründe hizmetine sunulmaktadır.

BIO Pruf: Mikrop ve bakterilere karşı güçlü bir maddedir ve tüm ürün ömrü süresince, mantar ve bakteri üremesini etkin bir biçimde önler, enfeksiyon tehdidini ortadan kaldırır. Vinil kaplı asma tavan, temizlik ve bakım kolaylığı istenen mekanlar için kullanışlı ve ekonomik bir çözümdür.