Ürünler

Panel 85 Alm. Asma Tavan

Alüminyum panel asma tavan, fırın boyalı alüminyum panel ya da boyalı bant panellerinin özel tırnaklı taşıyıcı profillere kenetlenmesi sureti ile oluşturulmaktadır.
Panel ve tırnaklı taşıyıcılar ile oluşturulan panel asma tavanlar ıslak mekanların en pratik çözümü olarak Yapı sektöründeki yerini almıştır.

Paneller, standart renklerde, düz veya perfore (delikli) olarak iki sınıfa ayrılır. Özel alet gerektirmeden sökülüp takılabilen paneller, asma tavan üzerindeki hacime kolaylıkla ulaşılmasını sağlar. 5,00 mt ye kadar panellerin duvardan duvara boyu ayarlanarak tavanda bütünlük sağlanabilir. Kolayca ayarlanabilen askı sistemi ile asma tavanın aynı düzeyde teşkil edilmesi sağlanir.Standart Ral 9002 boyalı bant ya da RAL renk seçenekleri, 5,00 mt ye kadar istenilen uzunlukta doğrusal panel, 5 ve 15mm derz boşluklu ya da baskı çıtalı alternatifleri, Perfore ve akustik panel imkanı, Aydınlatma armatürleri, ses yayın ve yangın sistemleri ile uyumlu bir şeklinde montajı yapılabilmektedir.


Kullanım Alanları


ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ , BANKA ŞUBELERİ , OFİSLER , FABRİKA BİNALARI HASTANELER , MAĞAZALAR , HAVAALANLARI , KONFERARANS SALONLARI SPOR SALONLARI , OTELLER , METRO İSTASYONLARI VE TERMİNALLERİ MUTFAK VE RESTAURANTLAR